Ubytování v Aquaparku Tatralandia

Stejně velkorysé jako je samotný Aqupark Tatralandia, je i ubytování v Holiday Village Tatralandia. Najdete zde řadové apartmány nebo bungalovy a maxibungalovy. Vše je postaveno velmi stylově - najdete zde Romantickou zahradu, Centrál park, Liptovskou osadu, Skautský tábor, Indiánskou osadu a další stylové možnosti ubytování.

V samotném areálu Holiday Village Tatralandia najdete i velké množství zábavy - jsou zde prolézačky pro děti, tenisové kurty, hřiště, ruské kuželky, v budově recepce je dětský koutek, 5D kino, bowlingová dráha, restaurace, bar, obchod a půjčovna sportovních potřeb. Vše je postaveno v bezprostřední blízkosti Aquaparku Tatralandia, kam se dostanete speciálním vstup pouze pro ubytované.

Apartmány a bungalovy

Apartmány i bungalovy jsou vystavěné do stylových osad v nádherném prostředí po vrcholky Západních Tater. Apartmány jsou pro 4+1 osob, jsou patrové. Mají společenskou místnost s TV, kuchyňská kout, saciální zařízení a venkovní terasu. Bungalovy jsou pro 3+1 a maxibungalovy pro 7+1 osob. Mají podobné zařízení jako apartmány, na rozdíl od nich stojí samostatně.

Funpark

Součástí komplexu Aquapark Tatralandia je věrné kopie městečka z divokého amerického západu - Funpark. Během letní sezóny se zde konají představení, můžete se projet parním vláčkem, rýžovat zlato, naučit se westernovým tancům, jezdit na divokém býkovi. Jsou zde další restaurace a bary.

Celý komplex vedle Aquaparku Tatralandia, který je tvořený ubytováním v Holiday Village Tatralandia a Funparkem Vám přinese další možnosti zábavy a pobyt v nádherné přírodě.